środa, 6 stycznia 2016

Konkurs! Dwie nagrody! Szmaragdowe Oczko i Rekomendacja marek współpracują! ;)

Witajcie kochani!

Mam nadzieję, że Święta minęły Wam w spokojnej, rodzinnej atmosferze a Sylwester przy szampańskiej zabawie :) Każdemu z osobna życzę dużo zdrowia oraz samych sukcesów w Nowym Roku! :)
Zapowiadałam jakiś czas temu, że wspólnie z Olą - rekomendacjamarek.pl zorganizujemy dla Was Noworoczny konkurs. Dzisiaj właśnie przychodzę do Was z powiadomieniem, że rusza nasze wspólne dzieło :)

Cóż możecie wygrać? Zaplanowałyśmy dwie nagrody. Jedna jest ode mnie a druga od Oli. Nagrodą główną będzie damski zegarek w kolorze różowego złota, woda perfumowana Avon Femme oraz tusz do rzęs Avon Luxe Caviar Black. Jeżeli liczba uczestniczących w konkursie przerośnie moje oczekiwania dorzucę coś ekstra ;) Od Oli ktoś z Was otrzyma nagrodę niespodziankę, więcej zdradzić nie mogę :)

Mam nadzieję, że nagrody przypadną Wam do gustu i będziecie chcieli bawić się razem z nami ;) WSZYSTKIE NAGRODY SĄ NOWE!


 Regulamin :

1. Organizatorami konkursu są właściciele blogów: 
http://szmaragdoweoczko.blogspot.com/ oraz http://rekomendacjamarek.pl/.

2. Konkurs przeprowadzany jest na zasadach określonych niniejszym regulaminem i przepisami obowiązującego prawa.

3. Konkurs przeznaczony jest dla osób będących publicznymi obserwatorami obydwóch blogów, fanami fanpage'ów blogów oraz zamieszkałych na terenie Polski.


4.  Zgłoszenia są przyjmowane od 6 stycznia 2016 r. do 29 luty 2016 do godziny 24:00. Zgłoszenia wysłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę.


5.  Zwycięzcy konkursu - dwie osoby, które odpowiedzą w najciekawszy sposób na pytanie konkursowe zostaną ogłoszone w ciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu na łamach blogów oraz fanpage'ów.6.  Jeśli zwycięzcy nie zgłoszą się w ciągu 5 dni od podania wyników, zostaną wybrani nowi.7. Nagrodami są: zegarek, woda perfumowana i tusz do rzęs. Nagroda niespodzianka. 

8.  Nagrody wysyłane tylko na terytorium Polski.

9. Zamieszczając komentarz zawierający chęć udziału w rozdaniu uczestnik wyraża zgodę na akceptację niniejszego regulaminu oraz na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr 133 pozycja 883).

10. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość wprowadzenia zmian w regulaminie w wyjątkowych sytuacjach.

11. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 roku Nr 4 poz. 27 z późniejszymi zmianami).Co należy zrobić by wygrać?


Obowiązkowo:


1. Być publicznym obserwatorem bloga Szmaragdowe Oczko.
2. Polubić profil Szmaragdowe Oczko oraz Rekomendacja Marek na Facebooku.
3. Udostępnić baner konkursowy u siebie na blogu bądź profilu na Facebooku. 
4. Zadanie konkursowe: Podaj wykonawcę i tytuł piosenki, którą możesz nam polecić (można wklejać linki do piosenek).Baner do pobrania

To co? Bawicie się razem z nami? :D

Czekamy na propozycje Waszych ulubionych nutek :) Trzymamy kciuki za każdego i życzymy powodzenia! :)

Pozdrawiam serdecznie - Szmaragdowe Oczko :)