niedziela, 28 lutego 2016

Zużycia starego roku // listopad - grudzień 2015 + Konkurs

Witajcie!


Nawet nie będę się tłumaczyć dlaczego tak mało mnie ostatnio na blogu... Czasami są sprawy ważne i ważniejsze. Blog pełznie pomalutku, w ślimaczym tempie ale nie potrafię rozstać się z nim na stałe. Mam nadzieję, że przejściowe problemy wreszcie znikną a moja chęć do blogowania wzrośnie wraz z nadejściem wiosny :) Obecnie najczęściej można mnie znaleźć na Instagramie i chyba będę musiała pomyśleć o jakimś rozdaniu dla moich IG, bo jest ich już ponad 400 :D


Dzisiaj zaległe denko jeszcze ze starego roku, dokładnie listopadowe i grudniowe ;) 


sobota, 6 lutego 2016

Info dotyczące konkursu! Uwaga! Konkurs o główną nagrodę przedłużony do 29 lutego!

Witajcie!
Emotikon smile
Przychodzę z wyjaśnieniami na temat konkursu, który jest organizowany na moim blogu. 
Jestem zmuszona przedłużyć trwanie konkursu na blogu do końca lutego.
Przeglądałam wczoraj Wasze odpowiedzi w konkursie. Jestem zaskoczona jak mało osób wypełniło formularz na blogu... Niespełna 30 osób... 
Emotikon frown
Niestety odpowiedzi na Facebooku pod profilem Rekomendacja Marek liczą się tylko przy drugiej nagrodzie, którą sponsoruje właścicielka tego profilu. Aby grać o nagrodę z banera konkursowego wymagane jest wypełnienie formularza na stronie bloga. 
Większość z Was, z tego co widziałam zgłosiło udział pod postem konkursowym na profilu Rekomendacji Marek. Możliwe, że zasady były trochę zbyt zawiłe ze względu, że mi bardziej zależy na udziale chętnych osób tu na blogu a Oli znów na fp ?
Dużo osób zgłosiło mi problemy z zaobserwowaniem bloga Oli - wspólnie zdecydowałyśmy, że wystarczy, że polubicie jej profil na Fb oprócz innych wymaganych warunków. 

Oczywiście nie musicie zmieniać udostępnionych banerów, nie będę tego od Was wymagać - jednak miło by mi było gdyby jednak nowa data poszła w szeroki świat ;)
Emotikon smile

Postanowiłam dodać kilka rzeczy do nagrody w ramach rekompensaty za przedłużenie konkursu, więc nagroda będzie naprawdę zacna :)
😄
Dalej czekam na Wasze zgłoszenia w formularzu!

Emotikon smile
Pozdrawiam Was :)

Emotikon kiss
Emotikon smile